| Georgiana_Adriana_1987 a întrebat:

Heii! Puteti sa imi recomandati niste site-uri de pe care pot comanda palarii ieftine? Gen 30 ron-50 ron. Si nu de paie sau vara, vreau asemanator cu ce poarta Tequila! Dau funda! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| FlorinGamingRo a răspuns:

Uite aici http://magazinuldepalarii.ro/? gclid=CK-e4p7Xl8sCFQL3wgoda0gIHw

| de_Palarii_Magazinul_1989 a răspuns (pentru FlorinGamingRo):

Va multumim, FlorinGamingRo. In magazinuldepalarii.ro va asteptam cu o varietate de palarii de calitate superioara la preturi accesibile.