| Cosmin1122000 a întrebat:

Daca vreau sa fac o comanda de la un site, de exemplu Emag, si vreau sa imi vina la posta, se poate? Trebuie sa platesc o taxa la posta ca sa il tina sau cum?

Răspuns Câştigător
| ByBoysMb a răspuns:

Tu te duci la posta si iti iei comanda. La posta trebuie sa platesti o taxa de 11 Lei (RON). Funda?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG nu lucreaza cu posta, in general marile magazine online lucreaza doar cu curierii.

Ca e posta sau curier trebuie sa platesti doar taxa de transport