| Supremejordannike2004 a întrebat:

Am primit de la Aliexpress un email cu acest mesaj "Package arrived in destination country" daca pachetul a ajuns in Romania de la posta cand pot sa il iau?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te va anunta postasul!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Când te sună poștașul.

| ywar a răspuns:

Postasul suna intotdeauna de doua ori sa-ti ridici tu pachetul de la colete!

| RoCkKiD a răspuns:

Nu stiu in ce oras stai, dar in Timisoara poate dura pana la o luna din momentul in care ajunge in tara. Daca esti din Bucuresti probabil se rezolva mai repede, dar in restul tarii poti sta si peste o luna si se mai intampla sa le si piarda posta romana.

| Supremejordannike2004 explică (pentru RoCkKiD):

Sunt din Sibiu.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Stai cu ochii pe cutia postala dupa aviz si roaga-te, oricum nu cred ca vine anul asta.