| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am comandat ceva pe net si nu mi am dat adresa, am pus o alta locatie si un interval orar. (pe langa codul postal de pe factura care e unul aleatoriu). credeti ca o sa fie respectat?
acolo scria ca va ajunge in 24 de ore iar acum am primit un mail care spune ca mi a fost livrata spre curier iar perioada este 24.48. ce sanse sunt sa ajunga azi?

30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa il primesti cand o zbura porcul.La ce ai mai comandat daca nu iti dai datele corecte? Ai comandat vreo jucarie sexuala si nu vrei sa dea parintii de ea? Copii fara minte!

| express11 a răspuns (pentru darrio2007):

De asta noi cand comandam ceva ne cere si pe mama noastra, din cauza la prosti.mai este si nesimtita, sau nesimtit de intreba pe aici...

| unprietenaproape a răspuns (pentru express11):

Esti un mare tampit, citeste inainte de a comenta

| darrio2007 a răspuns:

Asculta pustoaico! Nu te-am jignit, nu ma jigni.Nu stii cu cine vorbesti si ce varsta am. Daca ai motivele tale sa nu iti dai adresa exacta nu ma intereseaza. Daca atat te duce capul sa faci fa-ti cont pe clopotel.ro.Sa-ti fie rusine!

| unprietenaproape a răspuns (pentru darrio2007):

Cea jignita am fost eu. sau ai uitat ce ai scris. nu mi pasa cine esti si ce varsta ai. atat timp cat ma respecti te respect.

| darrio2007 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Din felul cum gandesti banuiesc ca esti un copil.Te-ai suparat ca te-am facut blonda? Cel putin am ocolit cuvantul.Subantelesul l-ai gasit tu. Daca revezi toate comentariile de la intrebarea ta, ai sa vezi ca tu esti cea care ne face tampiti, prosti etc.Si unii nu te-au facut blonda. Sper sa nu faci asa ceva si in viata reala.Nu doar aceasta virtuala.Cam usor scapi niste vorbe nelalocul lor ascunzandu-te in spatele laptopului sau pc-ului.Stiu ca nu iti pasa cine sunt si ce varsta am dar te rog sa-ti revizuiesti comportamentul vizavi de toti userii de aici sau pe unde mai intri tu.Este doar un sfat prietenesc.O seara buna!

| express11 a răspuns:

Pui intrebari prostesti, daca nu ai bagat adresa ta, ce dracu sa-ti vine? ciclul? proastamai esti, mai pui si intrebari prostesti!

| unprietenaproape a răspuns (pentru express11):

Prost e ala care judeca inainte de a intelege

| unprietenaproape a răspuns (pentru express11):

Proastamai esti, mai pui si intrebari prostesti!)
pai daca sunt proasta ce dracu ar trebui sa pun, intrebari destepte?

| express11 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Daca nu ti-ai dat adresa, unde vrei sa ajunga comanda? si nici nr de telefon? de multe ori iti da telefon sa confirme comanda, dar tu nu ai vrut sa o iei ai facut-o la bascalie.cred ca esti un copil fara minte.

| unprietenaproape a răspuns (pentru express11):

Lasa ma. daca ai fi citit raspunsurile mele inainte de a spune asta ai fi vazut ca nu e deloc asa. dar tot trebuia sa mi dai un raspuns la replica.
n as fi intrebat asta daca nu era una reala

| darrio2007 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Reala si blonda.

| express11 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu,blonda si reala! tot varza!

| express11 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Ti-am raspuns mai sus si m arepet. daca nu ai dat nimic real cum vrei sa-ti ajunga?

| darrio2007 a răspuns (pentru express11):

Hai sa lasam fata in pace. Poate se pregateste pentru inceperea scolii.Ca ne raporteaza altii ca ne abatem de la subiect.

| unprietenaproape a răspuns (pentru express11):

Eessmerallda explică (pentru AlexandraTPU):
In acel chestionar putea fi mentionata o alta locatie unde sa il pot primi daca nu ma aflu acasa.
cat despre codul postal, trebuia sa scriu unul fiindca altfel nu mi se trimitea comanda

| express11 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Curierul iti da telefon inainte, si te intreaba daca poti fi gasita.

| express11 a răspuns (pentru darrio2007):

Stai linistit prietene, am 100 raspunsuri sterse.

| darrio2007 a răspuns (pentru express11):

Pana la inca cateva sute mai ai.

| unprietenaproape a răspuns (pentru express11):

Acum tot blonda sunt? si nesimtita, copil fara minte, sa spunem tampita in loc de varza

| unprietenaproape a răspuns (pentru darrio2007):

Ma intreb din ce cauza. eu stiu raspunsul dar tu?

| darrio2007 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Din ce cauza ce?

| Alexandr a răspuns:

Pai daca nu ai scris adresa nu are cum sa ajunga!

| unprietenaproape a răspuns (pentru Alexandr):

In acel chestionar putea fi mentionata o alta locatie unde sa il pot primi daca nu ma aflu acasa.
cat despre codul postal, trebuia sa scriu unul fiindca altfel nu mi se trimitea comanda

| rgx a răspuns:

Nr de telefon ai lasat? o sa te sune curierul inainte sa ajunga cu 15 min.si ai timp sa ajungi daca esti prin apropiere.

| edoardo a răspuns:

Pai eu nu am avut aceasta problema vreo data dar tu ai gresit deoarece nu ai completat campurile corect in principiu Curierul nu are cum sa ajunga la tine daca tu nu ai scris adresa.

| unprietenaproape a răspuns (pentru edoardo):

Am indicat un alt loc, respectiv centrul orasului.

| Alexandr a răspuns (pentru unprietenaproape):

Nu ajuta...nu o sa trimita in centru ))):

| unprietenaproape a răspuns (pentru Alexandr):

E vorba despre curier

| Alexandr a răspuns (pentru unprietenaproape):

Ma rog