| Raduu a întrebat:

Hey, e bun samponul Head & Shoulders, dar Syoss? big grin

Răspuns Câştigător
| alice_2151 a răspuns:

Nu sunt prea sigura de Head&Shoulders dar Syoss e chiar bun. Incearca sa folosesti si sampon si balsam sigur ai rezultate.winking

4 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Syoss este mult mai bun decat Head & Shoulders:*

| mariusik2012 a răspuns:

Sunt bune amandoua dar eu mi-am pus baza in schauma for men happy...nu mai am nici un pic de matreata de cand il folosesc

| Maddu08 a răspuns:

Mie mi se pare Syoss mai bunhappy. Acum depinde si de parul tau:p. Eu am fost mai multumita cu Syoss.

| Raduu explică:

Hey, thanks a lot! Pacat ca nu pot da mai multe fundite big grin