| writeyourname a întrebat:

Dintre Head&Shoulders și Syoss, care mi-l recomandați? FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Kristinikaaa a răspuns:

Depinde cum ai parul si scalpul:
- daca ai tendinta de a face matreata sau de a avea parul gras, H&S e foarte eficient
- daca ai parul tern, despicat si stresat (de la placa sau fohn), Syoss il va face mai matasos si mai stralucitor.

Eventual cauta in magazine la promoteri sau la reviste mostre din ambele sampoane ca sa iti poti face o idee care ti se potriveste mai bine

| writeyourname explică (pentru Kristinikaaa):

și dacă am ambele probleme?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am flosit cu incredere head & shoulders, apoi am zis sa schim cu cel pe care ii face reclama, adica Syoss...am parul lung si gras, si am luat sampon Syoss pentru par gras, rezultatul? un dezastru total! in veci u imi mai trebuie, imi facea parul sarma, fara stralucire si u il puteam pieptana.a trebuit sa fac masca de par sa pot sa il aduc la normal, astazi am luat samponul pe are il foloseam odata..deci trage singura concluzia.
O zi frumoasa sa aihappy

| SimonaCristina a răspuns:

Syoss, pentru ca eu, cel putin, de la H&S am parul putin cam grasut. Oricum, Syoss este mai bun, dupa parerea mea. Fyundita? happy

| supermamici a răspuns:

Syoss, sunt mai putin "de masa". Gasesti aici: http://bit.ly/cosmetice-syoss

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Depinde și de par. Oricum, eu îți recomand Syoss. Mie nu pre îmi priește H&S. Sper ca ți-am fost de ajutor!
Pa, pa.

| Clauditapisicuta a răspuns:

Syoss

| rosalinda985 a răspuns:

Syoss cu siguranta..Head&Shoulders face multa matreata mie cel putin

| andreeasosweet a răspuns:

Uite, asta depinde de parul tau, de exemplu mama foloseste Head&Shoulders pentru. ca ii prieste mai bine dar mie imi face matreata. eu iti recomand syoss pentru ca e mai bun! :* fUNDA?

| Byby27 a răspuns:

Head&shoulders este foate bun dar caum depinde si de scalpul parului ca eu de exemplu parul maeu nu suporta syoss fac matreata...