| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Am nevoie de nişte păreri. Ce flori să cumpăr de 8 Martie pentru colegele mele de clasă?

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Lalele sau zambile

| sierra1 a răspuns:

Fii mai realist: fă cinste cu o pizza și cola

| anonimg a răspuns:

Daca vrei sa le iei flori, ia-le garoafe. Rezista mai bine decat altele, sunt incarcate cu petale si nici nu le cad; au si miros si nu arata rau. Sa fie culori diverse, chiar daca printre ele se afla alb, galben sau alte culori care simbolizeaza ceva (exemplu: alb inseamna puritate, galben-gelozie, rosu-dragoste).
Trandafirii merg cel mai bine la persoanele mai apropiate: (prietena, sotie, mama). Alte flori sunt pentru profesori.

| IIIshaneIII a răspuns:

Fa cum procedam eu, cere-le bani parintilor de bomboane, martisoare etc si pastreazai pentru tine

| Cannibal a răspuns:

Trandafiri?