| Maria_5356 a întrebat:

Am o dilema thinking se aproprie ziua de nastere a celei mai buna prietene a mea (majorat-ul) ce cadou i-as putea lua? eu m-am gandit sa ii fac o perna in forma de inimioara cu poza noastra si 50 de lei. alte sugestii? cat de multe! va dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| SamBureL a răspuns:

Iei un parfum... 1 milion dar ala de fete am uitat cum se numeste at wits' end parca lady milion

6 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Nu stiu ce sa spun de perna, mai bine fa-i un album printat cu poze cu voi doua. Iar daca stii ca ea ar alege mai bine decat tine, atunci da-i banii. Daca nu, alege tu o bluza, ceva, stii tu ce i-ar placea, doar e cea mai buna prietena!
Iar daca sunteti asemanatoare la gusturi, fa un efort si imagineaza-ti ce ti-ar placea tie sa primesti daca ai fi in locul ei. Poate ti-ar fi mai usor sa alegi. pupici

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti s-o impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte cu vapoarele Greenpeace, tricouri, brelocuri , sireturi personalizate. Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| Riri a răspuns:

Bine zice SamBureL, Lady million ar fi un cadou super, dar te costa cam multlaughing vreo 3 mil.(da e the best) Ai putea duce o poza de-a voastra la ceva prof de desen/pictor sa va faca o pictura.si o pui in rama ( cam veche ideea, da poate iti place). sau gandeste-te de ce are nevoie mai mult( poate o geanta, ceva bijuterie). Du-te cu ea prin magazine si zi '' Wow ce tare bratara/geanta/lantzul/inelul/ceasul asta.'' si vezi ce zice ea. daca zice si cea ca e f tare, si nici nu e extraordianr de scump, cumpar-o ziua urmatoare. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea ta este chiar buna. Poti sa-i cumperi ce sti tu ca este genul ei...depinde ce-si doreste.Afla si tu ce isi doreste ea si poate ca o sa-i poti lua.Mult noroc :* :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie cu prezervative ar fi ideala pentru ea laughing

Răspuns utilizator avertizat