| StefaniaM a întrebat:

As vrea sa comand niste carti de pe http://www.printrecarti.ro/ si nu prea stiu cum sa procedez... adica eu daca vreau sa le trimita prin posta trebuie sa vin sa le iau de la oficiul postal din oras sau cum? Ca vad ca trebuie sa imi scriu si strada, numarul etc si mi-e frica sa nu le trimita acasa si eu sa fiu la scoala. Si daca sunt aduse cartile la oficiul postal, le pot plati si mai tarziu sau trebuie imediat sa ajung acolo sa le platesc? Si e vreo problema daca sunt minora? Ajutati-ma va rog ca-s speriata si ma ascund sub pat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci comanda si probabil la un momentat dat te va intreba modalitatea de livrare. atunci alegi posta romana si aia e.

o sa iti vina un aviz in cutia de posta aviz cu care mergi la oficiul postal sa iti ridici pachetul in decurs de cateva zile lucratoare