| CurcubeulColorat a întrebat:

Daca vreau sa trimit un produs prin posta romana intr-o alta localitate cum trebuie sa procedez? Impachetez produsul de acasa si merg cu el la oficiul postal din orasul meu? Cum se procedeaza?

1 răspuns:
| Cristian1994 a răspuns:

Procedezi astfel:impachetezi coletul in coala alba frumos, scrii pe el destinatarul caruia vrei sa-i trimiti si datele lui personale...pe urma expeditorul tu la fel(date personale), te duci la posta completezi un formular si un ramburs si il dai la ala de la posta...astept funda! sper sa-ti fie de folos!