| Napo a întrebat:

Hey TPU:*. eu as vrea sa port ochelarii dar ce-a ce nu inteleg daca vad bine pot sa port ochelarii big grin? Deoarece vreau sa port ochelarii de vedere care sunt acum la moda si nu stiu cum se numesc tot caut pe google dar nu gasesc tipul de ochelari care vreau : sunt subtiri se poarta mai mult pe alb. ce spuneti? dau funda normalhee hee P. S : sunt baiat

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Pai daca vezi bine nu purta ochelari, ia-ti ochelarii aceia din mall si le gasesti cu lentile de soare daca vrei acele lentile le poti scoate, sau poti gasi cu lentile transparente! inteleg ce ochelarii vrei tu eu sunt fata si mi-am luuat si eu doar ca sunt pe negru si mov!
funda?

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Te lubrifiezi cu sapun, sau folosesti pasta de dinti?

Răspuns utilizator avertizat
| myhaella922 a răspuns:

Offf.dc te complici?
fii u insuti:*