| Bianca298 a întrebat:

Duminica e ziua mamei mele si vreau sa ii iau un cadou cat mai special. Vor contribui si tatal si fratele meu pentru acest cadou, ajungand probabil la aprox. 100-150 lei. Ce as putea sa ii iau?
PS. Pot de asemenea sa confectionez ceva, doar ca nu am idee ce.
Sau ce as putea face pentru a transforma acea zi in ceva deosebit?

Va rog, un raspuns cat mai urgent
Pentru cel mai bun raspuns, cu cele mai bune idei dau funda :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ideea petrecerii e buna, dar si-n legatura cadoului am niste sugestii:
-o esarfa
-o bluza
-o jacheta
-un parfum
-o cana personalizata
-un tablou (poti sa-l faci chiar tu sau fratele tau daca sunteti buni la desen)
-o lenjerie de pat
-o carte
-o bijuterie
-o vaza
-un set de farfurii
-un set de pahare
-un set de cesti
-o floare intr-un ghiveci
Sper ca te-am ajutat! Cam astea imi vin acum. happy

| Aleqa a răspuns:

Fa o petrece mica, cu tatal, fratele si o prietene de a ei. Pune cateva baloane intr-o camera si fa tu tortul cu fratele tau, sa fie special.

Fa-i o esarfa daca te pricepi, si cumparai un parfum care stii ca-i place ei.

Bafta.

| brandsfashion a răspuns:

Un Voicher de 100 ron de la VIVRE sa isi cumpere ea ceva deosebit ce are nevoie in casa... o zi la Spa cu tine doar voi doua impreuna sa stati la taclale (daca esti fata), o vizita la coafor si ar mai fi idei de genul acesta... http://cadouri-de-craciun.net/......e-cadouri/