| RyoMario90 a întrebat:

vreau sa stiu daca site-ul buygames.Ro mai functioneaza, pentru ca am comandat un joc de la ei deja de 3 zile si nu am primit confirmare de telefon sau mail, am incercat sa contactez site-ul cu intrebarea aceasta prin mail, dar nu am primit raspuns, ce sa fac? (am comandat prin posta) multumesc.

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Site-ul încă funcționează...deci automat (cred) că încă mia sunt "în afaceri". Poate ai scris greșit adresa, sau n-ai completat bine formularul.

| johnduca a răspuns:

3 zile e putin...eu astept 2-3 saptamani pentru comanda. odata am si uitat ca am comandat un joc, fiindca a venit dupa o luna laughing