| onelove12 a întrebat:

vreau sa imi iau o geanta cu Michael Jackson de pe net si nu stiu daca o sa imi intre caietele si cartile in ea. Dimensiuni: 22H x 15L x 4 cm.Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pai as zice ca nu, dar cel mai sigur masoara si tu o carte cu o rigla si vezi ce dimensiuni are. 22 inseamna inaltimea gentii, 15 inseamna latimea si 4 cm inseamna grosimea. Eu as zice ca intr-o geanta cu o grosime de 4 cm ti-ar incapea maxim 2 carti happy

| Classy a răspuns:

Nu prea cred..depinde de dimensiunea manualelor/caietelor.Masoara cea mai mare carte si vezi daca dimensiunea ei e mai mica decat a gentii.Bafta!

| TofanCristi a răspuns:

Mmm..Nu cred, depinde de cartile pe care le ai.

| DanielaGroza a răspuns:

Nu cred c-o sa-ti incapa.

| onelove12 explică:

Multumesc tuturor, deja m-am decis si o sa imi iau una mai mare. happy