| 9Florin9 a întrebat:

Va salut, a cumparat cineva ceva de pe site-ul sau magazinul '' www.magazinieftin.ro'' as vrea sa achizitionez ceva mai scump si nu vreau sa imi iau teapa, sa nu fie original produsul sa nu-mi dea garantie sau alte tepe. Daca stie cineva sa-mi spuna daca au si magazin de prezentare cu produsele in Timisoara?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E ok dar

e DOAR magazin online ce vine in ajutorul oamenilor care nu au timp sa intre in magazinele traditionale, dar care isi fac putin timp, acasa sau la locul de munca, sa intre pe MagazinIeftin.ro sa isi aleaga produsul dorit, apoi sa astepte ca produsul comandat sa soseasca direct la usa.

| 9Florin9 explică (pentru sierra1):

Pai eu de exemplu as vrea sa cumpar o motosapa ruris, si aia trebuie sa vina cu garantie si cu alte accesorii, vreau sa stiu daca acest magazin este de incredere, gen daca mi-o da.

| sierra1 a răspuns (pentru 9Florin9):

"vreau sa stiu daca acest magazin este de incredere"

asta ți-am răspund in primele 2 cuvinte!