| SHINeeTaemin a întrebat:

Hey, vreau si eu câteva idei de cadouri pentruo colegă(18 ani). Dau fundița.
Aş vrea idei in afară de truse make-up, brățări, lanțuri... nu are rost sa ii cumpar, deoarece are multe.

8 răspunsuri:
| HarleyQuinn a răspuns:

Hmm, depinde de bugetul tău, de chestiile care-i plac și de cât de apropiate sunteți.
Poți să-i iei un album, poate chiar cu SHINee sau Taemin dacă și ei îi plac, deși sunt cam scumpe. http://kjcenter.ro/categorie-produs/produse-coreene/albume-k-pop/page/3/
Uh, ce altceva... Un tricou, un poster, ceva personalizat sau mai simplu și direct: bani.

| SHINeeTaemin explică (pentru HarleyQuinn):

Nu îi plac,, chinezii''.
Ne înțelegem bine ca si colege de 4 ani de zile. Ea e genul de fată mai răsfățată are cam de toate si nu am nicio idee ce as putea să-i cumpăr.

| PinkCutePeach a răspuns:

Parfum

| iepurica112 a răspuns:

Daca sunteti bune prietene, poti sa ii faci un cadou personalizat o poza cu voi doua distrându-vă sigur o să-i placa.(poti sa scoti poza la imprimanta si o pui in rama) Sigur nu vei da gres!

| SHINeeTaemin explică (pentru iepurica112):

Daja i-a facut colega de bancă un tablou cu ele două.

| iepurica112 a răspuns:

Ok daca asa... nu am nici-o idee sau verisora mea a primit un glob disco de ziua ei si i-a plăcut mult! Au fost pe la Lidl, Auchan eu am fost recent si încă mai erau.

| Pale_Carmina_1990 a răspuns:

Pai i-ai putea cumpăra gen o carte despre familie sau ce îi place ei.Si ceva husa pentru telefon; o bluza qt. Sper că te-am ajutat!