| Andreeasmile1607 a întrebat:

Heyo! De craciun, facem la scoala schimb de cadouri intre colegi, iar eu trebuie sa.i dau un cadou unui baiat de 14 ani. Ce as putea sa.i iau? (sa nu depaseasca 35 de lei)

multumesc anticipat (∩_∩)

3 răspunsuri:
| IoanaaIoanaa10 a răspuns:

Hei! Ai putea să.i iei un fular sau eșarfă...cel mai bine un fular, sau o cană, un fes, un suport de creioane, ceva specific de Crăciun ( un glor cu fulgi, o casa sau un moș crăciun din porțelan), un parfumat. Sper ca te.am ajutat. Funda?

| 5iubirica5 a răspuns:

Hey! Si eu am avut la scoala un schimb de cadouri intre colegi, asa ca am cateva idei pentru tine care poate te vor ajuta:
1.Ii poti lua un album foto sau o rama frumoasa, de

| BarbuAlexandru32 a răspuns:

Incearca sa ii iei ceva simplu dar cu valuare sentimental si care il va tine mai multi ani
De exemplu:daca ii iei o bluza o va purta un an maxim doi dar daca ii iei ceva gen o cana, o carte sau un lucrusor mic de fiecare data cand il va vedea isi va aminti de tine!