| QiCKaaTc a întrebat:

Hi, ce telefon cu: touchscreen; camera 2mp; slot card; bluetooth; aplictii diverse; un meniu frumos aranjat si un design care sa placa. Eu m-am gandit la LG EGO T500, ce parere aveti despre el? FUNDA + VOT

1 răspuns:
| Pufi1999 a răspuns:

Habar n-am. Eu am Samsung star 2 (camera ii unmpic mai mare, de vreo 3.15) Ai youtube, facebook, twitter si muklte alte aplicatii (google maps). Ai decat o tema pentru meniu. Telefonul il gasesti in magazin alb sau negru. Eu am negru colega mea de banca are alb. A ei imi placew mai muklt cum arata, dar la ea se vad urat zgrieturile de pe carcasa din spate, la mine nu. Touchscreen-ul mi se pare bun, nu prea merge cand ii bateria apropae moarta. Iconitele din meniu poti sa le muti tu. Ai slot card Micro SD si Wi-fi plus bluetooth. Stiu ca ai inrebat de alt telefon, dar fac si eu reclama la telul meu. Stiu ca am greseli, dar trebuie sa ma pregtesxc de scoala.