| Nedea_Marius_1994 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce acte ii trebuiesc lu maicamea pentru a face rate la altex si am auzit ca imi trebuie BI/CI ce insemna? apropo e pensionara are 67 ani

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Are nevoie de actul de identitate, respectiv buletin de identitate ori carte de identitate (asta inseamna BI si CI) si talonul de pensie de pe ultima luna.

| endeavour a răspuns (pentru Ioandelasal):

Plus o factura de la curent sau de la telefon

5 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Habar nu am ce acte ii trebuiesc, dar BI inseamna buletin de identitate si CI carte de identitate. sper ca iti e de foloshappy

Răspuns utilizator avertizat
| Nedea_Marius_1994 explică:

Nimeni nu mi-a dat raspuns 100% scrieeti acolo ce acte imi trebuie si va dau funda

| hefe a răspuns:

Inseamna carete de identiatate. buletin pe roamneste.