| samysamy a întrebat:

Imi poate spune cineva niste magazine de electonice de unde as putea lua un telefon in rate? nu vreau Orange shop sau cosmote sau Vodafone. V-as fi foarte recunoscator

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG

| samysamy explică (pentru suntserios):

Dar eMAG e onilne nu? Eu as dori ceva care sa nu fie online pentru ca la platile online nu prea ma descurc

| gabryelm3 a răspuns:

Am auzit ca la Germanos se pot lua telefoane in rate.

| samysamy explică (pentru gabryelm3):

Da insa germanos e magazinul cosmoteului nu cred ca se poate fara abonament. Eu vreau un galaxy ace plus in rate daca s-ar putea big grin si nu stiu la ce magazin sa merg pentru ca vreau ceva unde sa nu fie nevoie abonament