| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva un site unde gasesc apartamente de vanzare cu 2 camere? Anunturile sa fie la zi si direct de la proprietar fara intermediar din toata Romania.Eu am gasit dar nu la zi de ex in urma cu 10-20 zile etc. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

De exemplu: Cumpar apartament ( direct de la proprietar, FARA INTERMEDIARI). Specificatii apartament: 2 camere, etaj / etaje : x; zonele: y, ( daca ai preferinte unde sa fie pozitionate geamurile, cu vedere spre parc sau lac sau etc, poti specifica si aia ), si mai specifici ce vrei tu, ca sa gasesti ceva cat mai apropiat de ceea ce tu iti doresti.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atentie la proprietari sa nu te tepuiasca, daca gasesti asigurate sa fie un notar la mijloc pentru a evita orice neplacere

| sierra1 a răspuns:

Olx de ce nu te satisface?

apropo, ce-i aia "anunturile sa fie la zi"

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Imobiliare.ro

| Sophieka a răspuns:

Peste tot exista si proprietari si agentii.

Gasesti pe olx, publi24 sau pe grupuri pe Facebook.
Poti face postare pe Facebook in care precizezi ca vrei sa cumperi direct de la proprietar, fara intermediari, si spui exact ce cauti... Apartament, 2 camere, zona, pretul maxim etc.

| Sophieka a răspuns:

Si daca anunturile sunt putin mai vechi cu 10-20 de zile, 90% sunt sanse sa fie valabile. Apartamentele nu se vand cum ai bate din palme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ajunge să dai doar o fundă ca să primești răspunsul care te interesează.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caută pe internet, poate găsești.

| isemilia a răspuns:

Oriunde gasesti si agentii si proprietari. Din cate am inteles pe OLX pun multi.

Ps. 10 zile ti se pare mult? Daca apartamentul era dat deja atunci nu mai era anuntul, era scos / dezactivat. Nu trebuie sa fie pus in aceeasi zi. Daca gasesti ceva ce iti place suna proprietarul / agentia si gata.

| xkapt5 a răspuns (pentru isemilia):

Multumesc pentru raspuns

| intrebcenustiu a răspuns:

Stai ma cuminte ca nu ai tu bani. daca aveai bani ti-ai fi cumparat, nu stateai sa pui intarebari aiurea pe net

| xkapt5 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Am pus o intrebare nu am dat la nimeni in cap si daca te intereseaza nu cumpar eu

| xkapt5 a răspuns:

Vorbesti de tine eu m-am grabit sa scriu si din neatentie am scris asa