| Lavinia_7630 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei de cadouri pentru Craciun? Eu si cu o prietena de-a mea am decis sa ne facem cadouri si nu stiu ce sa ii iau.

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Un epilator, dar e cam scump, un urs de plus, niste cercelusi de argint ca sunt mai ieftini :D sau un lantisor, un fes sau un fular, sau set, un jurnal(poti sa iei unu simplu si sa-l faci tu frumos cu colaje, desene, etc) o trusa de machiaj, de unghii, cosmetice. Vezi in AVON. Poate o bluzita... Poate ceva de interior ca un bibelou, dar sa nu fie bibelou :D, dar nu prea merge. Un urs de plus, un suport din ala de pixuri poate facut de tine(cauta pe google), o bratara din ate :
http://www.youtube.com/watch?v=tSDyZMz4Pe8
Un set cu gel de dus, sapun, etc. Un parfum... Poti sa pui cadoul intr-o cutie legata cu pamblica rosie cu fundita;)) sau intr-o punga mare de cadouri: pui cadoul la fund si restul o umpli cu fasii de hartie creponata sau chiar hartie normala. O fata a primit punga plina cu pufuleti :)). Sau am vazut mai demult la o reclama ii dadea unu lu una :D cadou un epilator care era pus intr-o cutiuta mica, care era pusa intr-o cutie mai mare, si tot asa. Cred ac erau 3-4 cutii. :D

7 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Hm, poţi să mergi cu [,] colindul dacă ai voce plăcută ca să strângi mai mulţi bani. Poţi să'i cumperi o pereche de mănuşi-C&A 12 lei thinking, un lănţişor de la Mango-15 lei, un fular de la Gap-15 lei sau Etirel-20 lei.Crăciun fericit >big grin

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

De ce nu ii cumperi uun nimic, este ieftin si eu vand chestii deastea...deci daca vrei da-mi un PM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, uite aici un dvd cu legendarul film Breakfast at Tiffany's http://www.smartbuy.ro/......24230.html si nici nu costa foarte mult. acest film este o legenda, orice femeie ar trebui sa il aibe. pa pa

| EU1139 a răspuns:

Poti sa-i iei un calendar 2011 (ceva cu catelusi flori pisicute, etc)Niste ciocolata si ceva mic si dragut cum ar fi o bratara, un colier niste cercei
Daca ai un buget limitat sau nu ai buget ii poti face o felicitare de carciun si cu niste margele si ata se fac cele mai frumoase bratari si coliere.
P. s. orice ar fi o scrisoare e neaparata.
Succes!

P>S> fundita>puppy dog eyes Craciun fericit!

| wywy a răspuns:

Un ursulet de plus...nu stiu daca o cunosti bine pe colega ta sti ce i-ar placea