| Adutza_Alesandra_1990 a întrebat:

Am o prietena cu vârsta de 13 ani si nu stiu ce sa ii iau de Crăciun idei!? Si am si o verișoara de 12 jumătate, iar idei? P.S big grin-au funda pentru cele mai multe idei de cadouri

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Bratari, cercei, esarfa/fular, caciula manusi, cosmetice, o camasa, parfum, jucarie de plus, dulciuri, decoratiuni interioare. happy

2 răspunsuri:
| Ipanda909 a răspuns:

Heeei,ar fi dragut sa iei ceva gen o cutiuta de bijuterii sau un album in care sa pui poze cu voi. Nu stiu, ceva semnificativ. Poti sa incerci sa faci chiar tu ceva happy Sau cumpara dulciuri, de alea toata lumea ii multumita:*** pupici

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Hey. eu am 12 jumate happy pentru. cea mai mica zic o cutie de bijuteri, sau un colier de ala semnificativ ( sa aiba loc sa puna o poza ) iar pentru. cea mare la fel, au varsta apropiata laughing