| Lavii_1602 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri pentru cea mai buna prietena?

Răspuns Câştigător
| INNA_7716 a răspuns:

1 o bluza
2 cercei
3 postere
4 reviste
5 pantofi
6 bratari
7 agrafe de par in frma de fundita
8 o pereche de bascheti
9 un catel
10 un penar
11 o pereche de botine
12 o pereche de jeans
13 o carte
14 o palarie la moda
15 un sidiu cu muzica original
16 bratarile brieteniei
17 o felicitare
18 o ciocolata
19 o pereche de sosete
20 o jucarie
21 un parfum
22 un sapun
23 farduri
24 un ruj
25 sa faci un calendar cu tine si prietena ta

9 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Daca nu ai mai cumparat asta inainte, incearca un pandantiv cu BFF, sau ceva ce sti cu siguranta ca ii place, si nu are.Incearca sa te dai in vorba cu ea despre ce va doriti voi de ziua voastra, si asa poti aflawinking
Succes!

| buterfly a răspuns:

Pai ai putea sa faci o poza cu voi 2 si sa o pui intr-o rama foarte frumoasa pe spatele careia poti sa-i scrie ceva...

Sau eu i-am facut prietenei mele un tablou cu mai multe poze, fiecare poza ilustrand cele mai frumoase momente petrecute impreuna.:X
Sau poti sa personalizezi diferite obiecte cu poza voastra: un tricou, o cana, etc

Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin:*:*

| DroGuleTz a răspuns:

Pai o poza cu oi doi o prajiturika facuta de tine o bluzitza parfumul ei preferat etc fundita?:d

| UnSimpluGand a răspuns:

Paih:

-o carte

-o rama foto cu o poza cu voi 2

-un jurnal

-un album cu multe poze cu voi

-bratari, cercei, inele, lanturi, clame de par...

Sper ca ti-am fost de folos... Fundalove struck?

| KIdda_6499 a răspuns:

Pai cum a spus Gentiana poti un pandantiv cu BFF ar fi potrivit dar poti si un parfum. POti sa 'i cumperi si o carte care sa ii placa o carte in genul celor pe care le citeste ea. Sper ca ti'am fost de ajutor si orice i'ai cumpara sper sa ii placa :* pup funda? puppy dog eyes

| skilllet a răspuns:

Ia-i un virbrator.
glumesc. poti sa-i iei o apa de toaleta de la avon :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde. Ii poti lua un parfum, o bluza care ii place ei, o pereche de cercei.

| joanamm23987465 a răspuns:

Cel mai dragute cadouri ar fi :
- Fa-i o rama draguta pe placul ei pe culoarea ei si pune o poza cu voi doua!
- cumpara-i un set de margele
- dacaii place sa priveasca sau sa citeasa sa creeze iai o revista precum : so hannah montanah, magicienii din waverly place etc.
- Un set de ingrijit unghiile, cu lacuri acetona etc.
- O cana cu numele ei o felicitare si o craciunita (floare) rosie frumoasa, o sa o adore!
- o bratara de argint sau un inel.