| vladutzDx a întrebat:

Imi trebuie un Iphone gratis de unde pot sa iau unul?

7 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Poate il gasesti pe strada, poate din vis, poate de la mos craciun laughing sau poate mai asteapta laughinglaughing laughing laughing

| Lala20 a răspuns:

Si mie imi trebuie...+ o vila in Hawaii, un iaht si un apartament de lux in Monte Carlo... raised eyebrows

| NamelessGirl a răspuns:

Il Gasesti La mine, dar nu ti-l dau! tongue laughingNanananana big grin

| DontHateMe a răspuns:

De pe jos.O prietena de-a mea a gasit in anglia un iphone pe jos.
Mult noroc.

| ColtuVesel a răspuns:

Pe coltu-vesel.com nu ai sa gasesti niciodata un Iphone gratis... Doar Veseliewinking
Din pacate nu se gasesc Iphone-uri gratis crying

| norbi18 a răspuns:

Ba e simplu... furilaughing