| AvalohAlyn a întrebat:

In cat timp vine/trebuie sa vina de obicei un colet cu carti comandate de pe internet?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Daca vine prin curierat rapid ar trebui sa vina in 48 de ore. In functie de situatia vremii in tara s-ar putea sa mai intarzie putin, dar daca nu apare in 72 de ore ar trebui sa suni la firma de curierat.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai incercat un kindle? Cartile vin instant...

| AvalohAlyn explică (pentru cristimihailov):

Vin instant dar tot trebuie sa le cumperi.laughing
Nu toate cartile se gasesc in format electronic gratislaughing
Sau da?happy
Eu am tableta...e tot ca un fel de kindle, adica citesc de pe ea destul, destul de bine.Mai greu e sa gasesti cartile foarte bune in format electronic, gratis.

| cristimihailov a răspuns:

Pai... si coletul vine gratis?