| All3xAssAssInnSS a întrebat:

Scz categoria. In cat timp vine un colet de la eMAG si de unde trebuie sa il ridic sau mi-l aduce acasa?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In 48 de ore de la confirmarea comenzii de catre eMAG. Comanda vine cu Fan Curier si da vine acasa (in cazul cand ai selectat curier rapid).
Bafta!

| mona a răspuns:

Ti-l aduce acasa, oricum vei fi sunat de currier in ziua cand vine

| oOSaritaOo a răspuns:

Dacă cumperi ceva de pe eMAG îţi va scrie undeva în cât timp îţi vor aduce coletul şi scrii tu adresa la care să vină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa il lase la Dragoste si sex? Ce legatura are postarea cu categoria asta?

| ChristinaGM a răspuns:

Buna scuze k te dernajez dar si eu vreau sa imi iau ceva de la eMAG dar mama zice ca ia sp cineva k trebuie sa platesc mai mult decat trebuie k o sa ma pacaleasca, cand iti vine livrarea vrei sa imi sp daca teau pacalit cu ceva?

| All3xAssAssInnSS explică (pentru ChristinaGM):

Nu te pacalesc cu nimic dar de orce eventualitate sa te uiti in cutia pe care tio aduce si sa nu platesti in plus niciun ban. Decat cat costa produsu.

| rekinu94 a răspuns:

Depinde.daca vine prin curier iti va veni acasa, daca vine prin posta la posta din orasul tau, posta principala.
In cat timp ajunge?
Pai depinde de libvrari.
Poate sa vina intr-o zi sau 1 saptamana depinde.
O seara placuta FUnda!

| TheoRossi a răspuns:

1-2 zile depimde pe unde mai au de cirierat