| revelionn a întrebat:

Cand imi vine un colet comandat de pe internet prin plata ramburs la posta trebuie completat un biletel! Ce trebuie completat in el? plsss funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

NU TREBUIE să completezi absolut NIMIC, o face doar factorul poștal. Trebuie doar să te semnezi, dovada faptului că ți-a fost predat coletul.
Să nu uiți acasă banii și cartea de identitate.
În rest, să te bucuri de el...

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Nu trebuie sa completezi nimc cred ca tu vorbesti de anunt foita aia de la posta prin care te anunta ca ti-a venit coletul