| anonim_4396 a întrebat:

cu totii stim ca in curand va incepe scoala(o veste buna pentru unii, dar nu si pentru altii)si ma gandeam daca m-ati putea ajuta sa imi spuneti din ce magazin sa-mi cumpar rechizite bune(sunt din Craiova si trec intr-a 6-a).as dori sa-mi dati si cateva idei despre ce ghiozdan sa-mi iau.happy(se poate ca raspunsul sa fie cat mai detaliat si sa fie o lista cu ceea ce pot cumpara din magazinul respectiv?)initial doresc un ghiozdan color me main, dar nu stiu de unde pot cumpara unul.imi puteti da mai multe idei din care pot alege.Multumesc anticipat.Sa aveti o zi buna!

1 răspuns:
| Andreeaa56830 a răspuns:

Incearca la librarie se la magazinul de jucarii pentru ghiozdan