| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare tampita: Trebuie sa imi fac neaparat credit ca sa platesc un produs in rate online?

3 răspunsuri:
| Anonim027 a răspuns:

Da, poti face unul la banca Transilvania, dai 300 pe produs platesti inapoi tot atat la banca

| anonim_4396 explică (pentru Anonim027):

Ma refer este musai sa fac credit sau pot platii ratele prin debit?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt foarte putine optiuni de plata credit direct cu cardul de debit
eMAG oferea o astfel de plata dar vad ca si ei au reduso foarte mult.

in principiu da trebuie sa apelezi un fel de credit fie el si prin intermediul unui card de cumparaturi fara dobanda.