| Jewels_Jolie_1991 a întrebat:

JolieJewels isi mareste distributia. Cautam magazine online sau nu, de pantofi, haine sau de oricare natura in vederea colaborarii pentru a expune bijuterii, martisoare, obiecte decorative, lumanari, obiecte simbolice pentru sarbatori, toate lucrate manual. Pentru detalii ne gasiti pe facebook. Va multumim anticipat!

http://www.facebook.com/JolieJewels2013

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
De ce scrii pe TPU, in loc sa contactezi magazinele?
toate au formulare de contact pe site, vezi care se preteaza (in general cele de bijuterii, multe au si hand-made), cele de home deco, etc.
Bafta