| alledawn a întrebat:

Leptop sau tableta? Care e mai bun? Ca nu ma pot hoatari

Răspuns Câştigător
| ciprianb a răspuns:

Depinde la ce activităţi vrei să le foloseşti. Tableta e mai usor de cărat, controlat faţă de laptop.Ţi-aş recomanda un MacBook

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Eu ti-as recomanda laptop deoarece pana la urma este cam acelasi pret, la laptop se aude sunetul mai bine, la laptop poti sa pagi cd-uri si mie mi-se pare cel mai potrivit, tu alegihappy

| AlexCrb a răspuns:

Netbook + tableta. Pretul adunat face cat un laptop.

| fuzzy6 a răspuns:

*laptop
clar laptop. tableta e pur si simplu un fel de telefon cu touch, cu ecran mai mare. nu poate face nici pe sfert cate chestii face un laptop.

| conan20 a răspuns:

Daca vrei ceva cu care sa te dai mare ia-ti tableta... daca vrei ceva cu care sa-ti faci treaba ia-ti laptop.tu alegi

Răspuns utilizator avertizat
| Ancutss30 a răspuns:

Tableta o poti lua peste tot mai usor, insa cu laptopul trebuie sa te cari cu o gramada. Diferenta este la sunet.La laptop se aude mai tare. Tableta este pentru oamenii de afaceri.Depinde de suma pe care o ai si de ce vrei sa faci cu ele.Byehappy

| Aesopsfables a răspuns:

Laptop. Clar laptop. Are mult mai multe chestii decat o amarata de tableta. happy Fundita puppy dog eyes?

| Maya111 a răspuns:

Cu siguranta LAPTOP! sau mai bine un netbook