| Stefy123 a întrebat:

Salut.voi ce ati alege dintre tableta si leptop?

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Laptop,normal.Pentru că pe tabletă nu poţi face mai nimic. Ea este utilă doar ca mobilitate, mai mult pentru business.
Şi mi se pare o prostie să dai atâţia bani pe o tabletă doar să stai pe mess şi să umbli pe net (dacă are un display de 10 inch.că dacă e mai mic, mai mult te chinui)

| DakotaRoyse a răspuns:

Laptop tătă ziua happy

| DurexBun a răspuns:

Laptop.

| dragoilidia a răspuns:

As alege tableta.dar ai de platit mult pe luna.e pana la urma ramanem cu leptopul.dar am si tableta 3 pe luna eu ma descurc ca sunt bogata.cat despre laptop este foarte bun.dar eu as prefera tableta! fundita?

| Lalaloveu a răspuns:

Nu prea stiu exact pentru ca eu am ambele. Ambele au defecte( nu in cum arata). Tableta e usor cu ea ca o iei oriunde dar multe chestii nu merg pe ea si nici nu ai net oriunde.
Laptopul e greu sa il cari dupa tine si nu face poze sau filmeaza si nu ai atatea jocuri pe el. Dupa mine tableta pentru ca am zis face poze ai multe jocuri, si daca vrei poti lua sa ai net oriunde nu ca la laptop exista si la laptop dar prinde greu. La tableta nu si mai sunt si tablete care le poti cumpara cu cartela de telefon in ele si mai poti si suna si sa vbwinking acum asta este alegerea ta. Sper ca te-am ajutat!

| Mara157 a răspuns:

Laptop

| dantiberiu23 a răspuns:

Laptop