| MikiMouse a întrebat:

Ce ii mai bun? O Tableta sau un Leptop?thinking Si dc?
Scz pentru categorie :*

Răspuns Câştigător
| Roxana175 a răspuns:

Depinde ce laptop vrei. daca iti iei de la Apple e mai bun decat tableta.dar daca nu iti permiti un laptop de la Apple. o tableta Samsung(de ex.) e bine pentru ca o poti avea peste tot cu tine si daca iti place o tableta pentru proprietatile ei

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Laptop

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Eu as alege un laptop!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Laptopul e mai bun, chiar daca tableta o iei cu tine mereu sau asa...

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

O tableta de ciocolata thumbs up

| xElenaH a răspuns:

Laptop.Tableta e buna si ea dar e mai bun un laptop.happy

| DedeJam a răspuns:

Laptop happy Pt ca o tableta este mult mai fragila si cred ca mai scumpa...adica na...depinde.

| maimutajucausa a răspuns:

Leptop