| marinaforic a întrebat:

Lg cookie fresh sau samsung corby?

Răspuns Câştigător
| iulia2011 a răspuns:

Samsung corby, e cel maifain, poti sa iti alegi ce culoare vrei sa aiba telefonul.

53 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Ambelehappy

| OnutsaXD a răspuns:

Samsung corby, pentru ca ce are in plus Cookie fresh este doaracelerometru si senzor pentru autorotate. Samsung-ul are touch capacitiv pe cand cookie fresh are touch rezistiv (este inferior celui capacitiv), Lg-ul are un singur difuzor ( si pentru. casca si pentru. muzica) pe cand Samsung-ul are doua difuzoare, unul pentru vorbit iar altul pentru. muzica. Mai sunt un milion de motive pentru care as alege corby.

| Serendipity17 a răspuns:

Samsung corby... niciodata nu am avut un telefon LG, Samsung am avut si m-a tinut 6 ANI! big grin dar acum a venit momentul sa il schimb.incepe sa cedeze... e deja pensionar!big grin

| akaa a răspuns:

Lg cookie fresh e mai bun decat Samsung corby iti spun eu pentru ca multa lume a spus : E mai folositor, mai placut la espect, cu displei mai mare... deci eu sugerez LG cookie fresh :X

| Anna_3775 a răspuns:

Lg cookie fresh. Sa nu faci greseala sa iti iei Samsung Corby pentru ca am si eu si nu merge bine deloc... Asta e parerea mea! happy

| hippiemuslim a răspuns:

Daca te referi la Samsung S3650 Corby, iti recomand Cookie Fresh.
Daca te referi la Samsung S3650W Corby, nu sunt sigur. Asta are wifi (adica poti sa te conectezi la internet, fie la scoala, fie ce antena gasesti prin jur si e gratis). Oricum, LG-ul are multe chestii faine pe el. Spre exemplu, cookie fresh are mufa de casti normale.
Eu insa raman la parerea ca un Nokia nu se compara cu telefoanele astea. Si inca un lucru, niciunul din telefoane nu este 3g, o functie importanta pentru un telefon cu internet.

| Sua a răspuns:

Samsung corby

| Nikol_9025 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as alege LG cookie fresh.
O prietena de-a mea are Samsung corby care nu este nici pe departe atat de frumos ca LG cookie fresh:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am Samsung Corby si sunt foarte multumita de el.Singura chestie care nu imi place la el este pentru ca nu are cablu de date, dar se poate cumpara.Eu mi-am cumparat si merge bine.In rest telefonul este foarte dragut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sa va *** in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG cookie fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh.Am si eu unul si sunt foarte multumita de el, de asemenea poti alege mai multe culori...eu una
il am cu alb si roz, raspunde si foarte repede la comenzi, iar pretul este satisfacator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt bune, dar este cu mult mai inteligent Samsung corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG cookie fresh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG cookieg fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sansung corby...si sunt sestul de multumita... dar daca ti vei lua un telefon te sfatuiesc sa alegi la culori.pentru ca restul. e la fel amandoua telefoanele sunt bunehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh este mai bun de 100000000000 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh ca sunt multe nuante si combinari si ii super
nu ii asculta pe astia cu cel mai urat telefon pe care l-am vazut
imd borasc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby roz am eu si e ff tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cookie fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby e tare rau:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

COOKIE FRESH L. O. L am si eu unul roz si sunt foarte multumita de el are ecranul mai mare si totul (chiar totul) este mai super ca la corby, inainte sa apra cookie al meu eram inebunita dupa corby si vroiam cu arice pret sa imi iau unul dar le multumesc parintilor ca nu mi-au luat la momentul acela si ca mi-au luat LG COOKIE FRESH e super tare dar acum tu alegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoL Samsung corby e de fete ca model! fresh are mai multe pe el mai multe aplicatii am si eu un corby si un fresh sunt multumit de ambele dar fresh e mai misto in orice caz. are dysplayul mai mare! Mere ff bine Va recomand freshwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am LG cookie fresh si merge super bine. Am o prietena care re samusng corby si nu prea e interesant oricum LG cookie fresh mereg f misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias recomanda LG Cookie Fresh deoarece si eu mi-am luat si e super, am o frietena care are Samsung Corby dar nu se compara cu LG Cookie Fresh deoarece LG Cookie Fresh are si kablu de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cookie fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh este cel mai tare asa ca nu te mai lua dupa toti pentru ca corbi e cel mai urat are niste forme de boresc!