| FathaAceea a întrebat:

Ce telefon e mai bun LG cookie fresh sau Samsung corby?

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*
Eu sunt de parere ca LG cookie fresh este mai bun. Samsung corby vezi pe toate drumurile, la toate fetele si pe toate hi5`urile.
Mie, personal, imi place LG Cookie Fresh si eu chiar vreau sa mi`l iau. Te sfatuiesc sa faci acelasi lucru. Acuma, na, e dicizia ta.
Sper ca te-am ajutat.
XOXO :X

9 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Samsung corby dupa parerea mea. tongue

| AlinaOneDirection a răspuns:

Prefer Samsung corby

| OnutsaXD a răspuns:

Am umblat pe amandoua, si crede-ma, Samsung corby este mult mai bun decat Lg cookie fresh. Samsungul are 7 luni si merge perfect touch-ul, bateria ii tine o saptamana, pe cand Lg cookie fresh are cateva saptamani si se misca cam greu ( asa sunt toate LG cookie fresh), iar bateria ii tine cam 3 zile.
Eu te-as sfatui sa iti iei corby pentru ca cookie fresh lasa de dorit crede-ma.
http://www.youtube.com/watch?v=cpzdShtmjFE&feature=player_embedded Review Samsung corby
http://www.youtube.com/watch?v=_KdN-MoWe08&feature=player_embedded Review LG cookie fresh

| Dreamy a răspuns:

Niciunul, amandoua sunt varza. Costa mult si nu au multe functii.

Cel mai bun e Samsung galaxy 550

| Dragotta a răspuns:

Samsung iti spun din experienta ca le-am avut pe amandoua

| DyaNa1337 a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus-o si eu azi dimineata laughing))
am sunat la o dinasta de Vodafone, cica corby ar fi mai bun, desi multi au raspuns ca Lg`u la intrebarea mea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg'u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca LG Cookie fresh, pentru ca in primul rand este nou aparut pe piata, si are mult mai multe functii fata de Samsung Corby, care dupa parerea mea, nu este asa de performant ca Lg Cookie fresh, inplinind deja peste un an de la aparitie.

Deci, eu iti recomand LG Cookie fresh, pentru ca are felurite functii si este usor de manevrat! Si nici scump nu este![in jur de 500 lei].

Succes! big grin

| Dary19 a răspuns:

Nu sunt de parere cu nimeni! Samsung Corby este mai fain decat un LG Cookie! O sa va dati seama la momentul potrivit!