| kiss2 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau? lg cookie fresh sau samsung corby? care-i mai bun?happyhappyhappydau funda!winking

29 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Lg cookie fresh este mai bun

| Ana a răspuns:

Lg cookie fresh

| Neah a răspuns:

LG, ti l-ai luat deja?

| OnutsaXD a răspuns:

Am umblat pe amandoua, si tin sa spun ca am umblat pe un corby, care acum are 6 luni si merge perfect, iar mai apoi am umblat pe un cookie fresh care avea cateva zile, dar era cam lent timpul de raspundere al ecranului.
Eu te-as sfatui sa iti iei un corby.

| DayByDay a răspuns:

Samsung corby.

| BughY a răspuns:

Corbybig grin

| AidaAmaranta a răspuns:

Cookie fresh. Crede-ma!winking

| anOnimăăăă a răspuns:

Samsung corby :X

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Lg cookie # Resetări din senin, cel puţin o dată pe zi;
# Blocarea aplicaţiilor;
# Erori la înregistrarea de contacte noi - deşi aveam un singur număr salvat în memoria telefonului, el îmi spunea că nu mai există spaţiu. S-a rezolvat după ce l-am restartat;
# Audiţia la căşti Bluetooth Stereo este mai ceva ca picătura chinezească. Semnalul transmis pe calea aerului îţi aduce în timpane distorsiuni extrem de enervante, iar egalizatorul îţi pune la dispoziţie doar setări stabilite de producător - nu ai reglaj manual; Acumulatorul este sub orice critică. Eu, obişnuit cu W810 care mă ţinea lejer patru, cinci zile, am ajuns să-mi fac program de "încărcare LG" în fiecare seară. Este drept că ascult destulă muzică, însă nu atât de mult încât să spun "într-adevăr, la cât îl folosesc, nu poate să mă ţină peste 24 de ore". Două zile ar fi fost cât de cât decent, însă ce poţi să-i ceri unei baterii Li-Ion de 900 mAh care trebuie să alimenteze ditamai display-ul.Cookie are potenÅ£ia-l, dar este distrus de software şi autonomie! Deci aleg Samsung in ciuda faptului ca nu arata asa bine, dar daca vrei un telefon sa arate bine in ciuda problemelor de soft as alege cookie dar daca vrei sa arate mai putin bine dar sa fie mai stabil alege Samsung.

| SăcsyLlamă a răspuns:

Vreau sa zic ca eu am corby si sunt foarte multumit. L-am scapat de vreo 5 ori pe scari si e impecabil! Nici macar o zgarietura. Si oricum, LG-urile nu prea sunt foarte "rezistente". Deci, corby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zk ca mai bine tiai lua Samsung corbi love struck este muult mai fain... mie imi plke muult...deci te sfatuiesk sa alegi corby!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie logic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh e super are pr mea sh merge bine eu am avut corby si nu m-a tinut decat doua zile s bloka si nu mergea deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corbywinkinge cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic Corby, sti adica e mult mai dragut fata de cookie fresh si are aplicatii dragute(am si eu si e destul de ok)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Corby. nu e bun deloc, cand tie lumea mai draga atunci ramai fara semnal. e prost semnalu` la el. Insa LG Cookie Fresh... e bunN si eu am, nu e adevarat ce spun ceilalti. Nu trebuie sa restartezi nimic, merge foarte bine si nu ai nevoie de nimic. sper ca te.am ajutat. pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh, clar! Eu am Samsung Corby si l+am avut in service de 5 ori...si inca merge prost...peste 2 saptamani im iau Lg cookie fresh! Eu una as alege Lg cookie fresh! Sper ca ti+am fost de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm pai daca te iei dupa alti aia care spun ca au corby ala e mai bun dupa ei si nu nu e delocc bun...eu am LG cookie fresh si iti pot garanta ca e excelent. Corby e multt prea mic si se strica foartee repede.Eu iti recomand Cookie si carcasele alea colorate sunt toatal aiurea DE LA SAMSUNG.Am avut ocazia sa le am pe amandoua in mana si LG cookie e CEL MAI BUN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... un coleg de al meu are corby si lo scapat.de vreo 1000 de ori si inca mai merge...stiu ca corby ii cam de fete

| Pepper9 a răspuns:

Eu le-am avut pe amandoua big grin. Aleg LG.

| Geronimo9234341 a răspuns:

Clar nu corby...este foarte aiuea in multe sensuri. Lg-ul este mult mai bunwinking...am avut ocazia sa le butonez pe amandoua si clar LG-ul castiga. DAR tu iti cumperi ce doresti! Eu asi alege Lg-ul.winking

| Octaviana_9832 a răspuns:

Eu am Samsung Corby si sunt foarte multumita de el! happy.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Corby are mai multe aplicatii si se aude ff clar

| gabytza387 a răspuns:

Sony ericsson vivaz misto din asta imi iau eu ia ti si tu
:X

| BaLOnAs99 a răspuns:

Si eu incerc sa ma hotarasc intre ele 2.Cred ca corby e bun.Eu m-am gandit la Samsung corby galaxi 550.

| stefyeli a răspuns:

Samsung corby e excelent!

| Chocolate_2137 a răspuns:

Am eu LG cookie resh si e f bun:*

| kiss2 explică:

Nu. dar astept opini si mergsi!happy