| Mihnea_4399 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? Ce pret are aceasta camera
http://www.pretbomba.ro/1/id/15021/camera-video-panasoni c

si cat timp filmeaza? cate ore? credeti ca este buna?

3 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Nu te lua dupa tot ce spune pe net pentru ca poate fi gresit. Mai bine te-ai duce si ai cumpara-o personal...hee heebig grin

| spot a răspuns:

Ai mai multe detalii aici: http://www.neomax.ro/......7s565.html mi se pare destul de buna. este deci subacvatica si este destul de rezistenta la socuri. pe unele situri am gasit pret in jur de 8 mil rol dar nu cred... eu personal cred ca este in jur de 5 mil rol. e bunicica. bateria este la fel buna dar nu pot sa imi dau cu parerea despre cat tine. e li-ion, ca la telefoane deci ar trebui sa tina ceva. gandeste-te asa: cat timp inregistrezi in continuu cu telefonul tau? :)

| AiDa_5611 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu cumperi dupa net, unii n-au ce face si isi bat joc de altii prin astfel de anunturi.Mai bine te-ai duce la un magazin care stii ca se respecta, apoi cumpara-ti o camera de filmat.Asa este cel mai bine.Bafta!