| onwejklau a întrebat:

Ma uitam pe glovo la produsele unui restaurant si din greseala am plasat comanda. Am luat legatura cu ei ca sa o anulez si mi s-a zis ca la urmatoarea comanda trebuie sa platesc o taxa de anulare. Se va intampla ceva daca nu platesc taxa?

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Cel mai probabil nu iti vor livra comanda daca nu vei fi de acord sa platesti acea taxa.
Cel mai complet si corect raspuns il vei primi de la sursa: de la Glovo. Intreaba-i pe ei pentru a avea un raspuns 100% corect.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai comandat la un restaurant si nu platesti, atunci bodygarzii te tipa afara si poate te vor si bate, de amintire.

| Țoglă a răspuns:

Nu pățești nimic dacă nu mai comanzi.
Ăștia de la glovo sunt bătuți în cap, mai bine folosești tazz unde poți anula comanda imdediat și gratis atât online cât și telefonic.