| Lauramee a întrebat:

Vi s-a intamplat la glovo sa trimiteti comanda din greseala,cautand rubrica de voucher si dand inainte crezand ca o gasesti si in momentul ala s-a trimis comanda si trebuie platita taxa de de anulare fara a primi produsele?
Am anulat comanda deoarece nu o doream fara voucher si ma puneau sa platesc toata comanda.
De cand am plasat comanda din greseala, am incercat sa iau legatura cu ei sa o anulez si pana au raspuns a trecut mult timp(tot vina lor)si cica nu mai mergea anulata sau ceva de genu si sa platesc comanda fara a primi produsele.
Asta s-a intamplat acum mult timp si cand doresc sa-mi sterg datele nu ma lasa ca cica am restanta aia desi e greseala lor.
E singura platforma care isi bate joc de client, la ei nu e valabila zicala clientul are intotdeauna dreptate.
Deci pana nu platesc restanta nu-mi sterge contul.
Va ramane asa datoria aia mereu sau ei pot trece si mai departe la alte lucruri sa faca impotriva mea daca nu platesc?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci tocmai ce am pus si eu comanda la ei si m-am trezit ca nu mai am acel vaucher.
Din greseala... nu s-a intamplat sa comand, ca apare ultima parte cu finalizare comanda.

Astia au aparent probleme cu interfata si cu acele vouchere.
In primul rand trebuie sa te asiguri ca ai voucherul acolo inainte sa plasezi comanda.
Apoi ai putea sa incerci si pe pe laptop sau telefon, inversul a ceea ce ai incercat inainte, sa vezi sa fie si acolo.
Mie mi s-a intamplat sa imi dispara de acolo pur si simplu, fix inainte sa comand.

| Lauramee explică (pentru DoarBogdan):

Doar atunci am dorit sa comand nu aveam experienta si nu am cu aceasta platforma, la mine nu aparea finalizare aparea next sau ceva de genul de aia am dat-o din greseala
da ei nu doresc sa mi stearga acea restanta """""
si nu stiu ce se poate intampla