| anonim_4396 a întrebat:

Mamici/parinti, de unde v-ati luat patutul in special pentru bebe? Haine, accesorii le mai gasesc dar la patut nu ma decid. As vrea sa iau dintr-un magazin nu sa-l comand pe net insa la mine in oras in magazinele mari nu se gasesc expuse. Pana la urma vom merge la Bucuresti ca e aproape, dar m-ar ajuta parerea voastra

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa iei și de pe net sh.In fond nu iei salteaua, iei pătuțul ce în general e de lemn și nu afectează cu nimic copilul.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru KronstadtRevival):

Ma refeream ca nu iei microbi sau boli de pe lemn, ca doar se spala.

Răspuns utilizator avertizat
| incalecatuldaniel a răspuns:

De la IKEA, chiar au produse de calitate si ieftine, iar daca comanzi online, foloseste Tipli, la fiecare magazin primesti o anumita suma de bani inapoi, site-ul este verificat si la prima comanda efectuata prin Tipli primesti 30 lei bonus de bun venit daca iti faci cont de pe link-ul acesta: https://www.tipli.ro/p/3004705