| JeSuisFrancais a întrebat:

Hei! as vrea o ciula sa-mi cumpar! cine ma ajuta s gasesc una draguta si la un pret accesibil? Am aproape 15 ani si sunt fata. As vrea sa o comand de pe net sau din magazin...

Răspuns Câştigător
| codrinaioana a răspuns:

Ok. pti gasi la tako in orice mall. sau la new yorker, terranova, ets. sau chiar; a piata.happy sunt si in kaufland niste modele,, normale,,.

2 răspunsuri:
| codrinaioana a răspuns:

Sunt tot felul de magazine chinezesti in orice oras. acolo gasesti cu animale, cu urechi si bot, orice... fundita?happy

| JeSuisFrancais explică (pentru codrinaioana):

Nu vreau cu animale!laughing))una normala as vrea.happy

| codrinaioana a răspuns (pentru JeSuisFrancais):

Ok. pti gasi la tako in orice mall. sau la new yorker, terranova, ets. sau chiar; a piata.happy sunt si in kaufland niste modele,, normale,,.