| l33l00 a întrebat:

Merita vreun ban aparatele alea de pe teleshopping care cica te ajuta sa-ti faci un abdomen de "invidiat"? chestiile alea care fac muschii sa se contracteze

Răspuns Câştigător
| adyth a răspuns:

laughing n'ai ce face
mi-a facut si mie bunicamiu un cadou... o chestie dintr'aia si vreau sa zic ca nu functioneaza...si ai o senzatie super aiurea de intepatura si electrocutare laughing
naspa...eu cand l'am incercat prima data... din greseala am apasat pe butonul ala si am dat la maxim... m-am speriat asa de tare ca l'am aruncat cat colo laughing)

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu merita, sunt bani aruncati...

| MisterKat a răspuns:

Depinde... Au fost si dezbateri pe diverse forum-uri despre aceste "aparate-minune". Daca ti-as da un link ar fi prea putin, insa poti sa cauti pe http://www.google.ro/search?hl=ro&q=ab+rocket&meta=&acum=f&oq= pentru o documentare mai sigura.
Oricum, sunt magazine gen: Top-Shop cu reprezentante in unele orase. De exemplu, la mine in Brasov la Real este un magazin Top-Shop(cel care are reclame si la teleshopping) si poti cere ajutorul reprezentantului de acolo.
Mult Succes!
Daniel.

| florar a răspuns:

Pb e ca tot ce e la teleshoping e mult mai scump decat face. gasesti tot ce vrei pe e-buy on e-bay

| aura_3171 a răspuns:

Eu unu am acel aparat si zic acel aparat merita sa dai un ban pe elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai cuminte. Nu merită nici măcar un bănuț, dar un ban!
Reclamă mincinoasă pentru creduli.
Mergi la sală pentru o tonifiere a mușchilor abdominali.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita nimic...
Stai relaxa...mai bine te duci la sala decat sa arunci cu sutele de lei in acele porcarii.

| rapprey a răspuns:

Fi serios.nu merita sa arunci bani pe geam astfel.sunt niste minciunii si magarii am fost la un prieten care are un astfel de aparat. l-am incercat iar apoi doua zile nu m-am mai putut ridica de pe toaleta.nu mai vreau sa repet o astfel de experienta