| 7777 a întrebat:

Credeti ca produselea alea de la teleshopping pentru abdomen sunt bune?(centurile alea ma refer care iti modeleaza abdomenul)Nu vreau sa fac cel mai tare abdomen, doar sa mai dau din burta jos.:d

Se merita sa cumpar un produs din ala sau sunt bani aruncatzi in vant?

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Bani aruncati in vanthappy Adica hai sa o luam logic, daca bazaconiile de la teleshoping ar functiona pe bune, toti am fi perfecti laughing.
Pt slabit poti cauta despre exercitii cardio