| 7777 a întrebat:

Credeti ca produselea alea de la teleshopping pentru abdomen sunt bune?(centurile alea ma refer care iti modeleaza abdomenul)Nu vreau sa fac cel mai tare abdomentongue, doar sa mai dau din burta jos.:d
Se merita sa cumpar un produs din ala sau sunt bani aruncatzi in vant?straight face

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Din ce am vazut pe internet, pareri, discutii etc sunt si oameni pro si oameni contra.Eu personal cred ca centurile te ajuta doar daca tii si dieta, cei de la firma cu centura iti dau si un plan de dieta.Deci poti sa incerci.Dar fara dieta nu faci nimic.Degeaba faci sport, dieta e totul.Conteaza foarte mult ce mananci.Succes

| CosminM a răspuns:

Nici vorba. 1) nu e sanatos 2) nici nu te ajuta cu nimic. Mai bine mergi la sala, sau faci abdomene, vezi ca sunt pe net muuulte multe exercitii pentru abdomen + mai mergi sa fugi umpicut si iti garantezi ca o sa-ti faci un abdomen frumos. Cauta pe net 8 Minutes ABs, is foarte bune. Oricum, centuriile de la TeleShopping sunt tepe curate! Daca tot vrei sa iti cumperi ceva, mergi intr-un hiper-market si i-ati o masa pentru abdomene si aia e mai buna decat ce vezi la tvhappy

| AngieT a răspuns:

Iti zic din proprie experienta un NU cat mine de mare sad... regret si acum investitia facuta

| asdasdsada a răspuns:

Sunt bani aruncati in vant si eu am cumparat si nu se merita

| popescu_9120 a răspuns:

Mai bine nu.am auzit ca iti incing prea tare abdomenul incat pot aparea arsuri sau probleme are rinichilor. de fapt nici un produs de la tv nu e stralucit.mama mea a luat o gramada si nimic nu a fost bun(mop h20, tigaile alea de gatit, mare prostie, relax and tone etc.)..si eu incerc sa scap de burta.eu mi-am comandat niste plasturi de slabit (cica aia ar fi foarte buni laughing ) daca functioneaza te anunt

| AL3cs21 a răspuns:

Pai dupa parerea mea sunt bani aruncati pe fereastra. mai ales centurile alea cred ca sunt foarte daunatoare pentru ca in timpu functionarii emit unde electromag, care nu sunt tocmai bune pentru corp

| catalin_3805 a răspuns:

Nu se merita e o mare teapa happy