| Onixuţa a întrebat:

Am cumparat astazi o pereche de colanti din New Yorker neprobati de 89 lei. Cand am ajuns acasa m-am imbracat cu ei; m-am dus la oglinda si imi stateau super. Am rupt eticheta. Ma uit mai bine in oglinda si au cateva gauri mici. Am bonul si eticheta nu mai este pe ei dar o am. Ii schimba?

7 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Daca ii duci bonul si eticheta ti-i schimba. alta data numai cumpara lucruri neprobate indiferent din ce magazin cu haine de calitate (de firma) sunt

| Onixuţa explică:

Imi schimba la NY sau ma fac de rusine? Sunteti siguri? Nu e un capat de lume dar cu 90 de lei imi pot lua ceva folositor...

| suntserios a răspuns (pentru Onixuţa):

De ce sa te faci de rusine, te duci si intrebi, e dreptul tau

| PoisonedArrrow a răspuns:

Da, am schimbat si eu o pereche de blugi si aveam doar bonul de la ei si a acceptat vanzatoarea.

| calina11 a răspuns:

Da cum sa nu! Depinde odata nasa-mea mi-a luat niste blugi dar imi erau mici...Eticheta era rupta pentru ca...Na...Grasimea de puiut... Oricum mi-a schimbat dar nu mi-a dat banii inapoi! Sper ca te-am ajutat!winking

| SperantaioanaDĂ a răspuns:

Buna!laughing))))
Eu cred ca o sa ti schimbe fiindca ai eticheta la ei.Nu cred ca oamenii sunt asa rai!
● ●
3♥BYE, BYE!