| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat o placa de par.Ieri cand am ajuns acasa am desfacut-o.Era sigilata cu folia aceea si avea ceva lipit de cutie.Foaia aia am aruncat-o. Vreau sa imi returnez placa.Imi va trebui hartia aia?

Răspuns Câştigător
| gabrielpreda6 a răspuns:

Normal daca duci inapoi un produs trebuie sa fie sigilat(in unele cazuri) si/sau intreg.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, normal ca o sa iti trebuiesca harita aceia.
Pa!

| TazHD a răspuns:

Fara bonl fiscal nu poti returna nimic, daca ai bonul du-te si incearca!

| claudiacerasela78 a răspuns:

Cand vrei sa returnezi un produs pe care nu l mai vrei iti trebuie ambalajul original, chiar daca e desfacut. Poti incerca totusi.

| madaaaaaaa a răspuns:

Totusi daca nu era ceva important nu prea conteaza cum ar fi bonul fiscal sau garantia daca era una dintre ele ai sanse sa nu iti mai primeasca placahappy