| anonim_4396 a întrebat:

Am luat azi de la un supermarket un parfum. Am dat 80 de lei pe el si e 30ml. Cand am ajuns acasa am constatat ca e apa toaleta, nu e apa de parfum.Cutia e sigilata,nu am desfacut-o si am si bon. Daca ma duc maine, imi poate da bani inapoi?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Poate iti va placea mai mult decat un parfum care cel mai probabil va fi mult mai scump...

| RareşTPUro a răspuns:

Da, o poti returna si iti vei primi banii inapoi sau de acei bani poti sa iti schimbi apa de toaleta cu un parfum la acelasi pret sau mai scump si vei plati doar diferenta.