| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat scam(teapa) de la un tip de 22 de ani.Pe bune acum, ai 22 si nu ai ce face cu viata ta? E un paysafe card.Am sanse sa il recuperez? Am trimis detalii cu toate informatiile.Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu i-ai dat paysafe-ul de buna voie, tu esti in pierdere, ca nu l-a furat, deci nu a facut nimic ilegal!
daca l-a furat, du-te si depune plangere la politie!

In ce priveste teapa, asa inveti sa te destepti si sa nu mai pui botul la chestii ilegale sau castiguri nereale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred. Nu le pasa lor ce faci cu banii.

| NAT0 a răspuns:

Se numeşte ţeapă, n-ai mai luat ţeapă?

| anonim_4396 explică (pentru NAT0):

Teapa de la cineva major, chiar peste.Mda..si acelasi tip l-am mai vazut ca cersea coduri...

| NAT0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei, şio am luat ţeapă, data viitoare dai tu ţeapă. :p Unii au mai multă vrăjeală, alţii nu.

| Pietricel a răspuns:

Nu vei putea sa il recuperezi. In ziua de azi nu poti face o afacere faraun intermediar destul de cunoscut. Echipa PaySafeCard nu este responsabila de lucrurile ce le faci tu dupa ce ti-ai luat acel PIN PaySafeCard.