| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,am luat teapa cu "cum sa castigi la pariuri" pe facebook, i-am trimis 300 de ron,prin paysafecard,intrebearea este:
Pot sa-mi recuperez bani? daca da, cum?
Pot vedea unde a fost utilizat codul de paysafe?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Din pacate, ai sanse mici sa-ti recuperezi banii. Poti merge la politie, insa nu cred ca ai sa mai vezi ceva inapoi. Sunt foarte multi oameni, asemeni tie, care si-au luat tepe dorind sa cumpere meciuri pe Facebook.

| Bring33 a răspuns (pentru AFR81):

Si o sa ramana asa?! el isi baga in cont cateva mii de euro, dispare, si gata?
Nu este la capitolul inselaciune?

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai poti sa ii recuperezi de la pariuri.

| Paulvasile10 a răspuns:

Ba,oameni ca tine, care isi iau tepe, sunt multi, rezolvarea e sa mergi frumos la politie si sa reclami ca ti-a furat codul

| Bring33 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Pai si o sa-mi zica "cum ti-a furat ba codu daca ala e la 400 de km distanta? "